,

Adaptor Universal Awei – Quick Travel Charging Adapter


590L

Adaptor Universal Awei C 821

Adaptor Universal Awei – Quick Travel Charging Adapter me cmimin me te mire ne treg ne iBuy.al

Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt smartphonin tuaj.  Kete adaptor universal qe pershtatet me te gjitha paisjet dhe smartphonet, mund ta merrni kudo me vete.

Ne permasa ideale per udhetime. I sigurt nga tensioni i larte, mbinxehja dhe qarku i shkurter

Porosit tani ne iBuy. al me cmimin me konkurrues ne treg

SKU: adaptor-universal-awei-c821 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat