,

Adaptor Universal Makine – LDNIO 4 USB Ports Car Charger


10,900L

Adaptor Universal Makine – LDNIO C 502

Adaptor Universal Makine – LDNIO 4 USB Ports Car Charger – Porosit dhe bli Online ne iBuy.al me lire se kudo

Me 4 Porta USB, ju lejon te karikoni ne makine telefonin, tabletin dhe paisjet tuaja dixhitale njekohesisht

Me shpejtesi te larte te rimbushjes me bateri dhe sistem mbrojtje nga tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Material rezistent ndaj nxehtesise, temperatures dhe goditjes. Fale dizanjt modern ky adaptor eshte i pershtatshem per te gjitha automjetet/celularet SMART/tableter dhe paisjet dixhitale.

Pajisur me indikator LED dhe kabllo zgjatues 1.2 meter qe ben te mundur karikimin e paisjeve edhe per sediljet e pasme

SKU: adaptor-ldnio-c502 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat