,

Adaptor Universal Makine – Remax Fast Car Charger 2 USB Port


790L

Adaptor Universal Makine – Remax

Adaptor Universal Makine – Remax Fast Car Charger 2 USB Port – Bli Online ne iBuy.al me lire se kudo

  • Dizenjuar me 2 porta USB
  • Mund te karikoni 2 paisje njekohesisht
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
  • Ne permasa mini, ideal per tu marre ne udhetime
  • I shpejte
  • Material rezistent dhe i durueshem ndaj nxehtesise dhe zjarrit
  • Universal, suporton te gjithe smartphonet, tabletet dhe paisjet e tjera dixhitale
  • Bateri qe zgjat
SKU: adaptor-universal-remax Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat