,

Adaptor universal makine – Remax Plug Car Charger


790L

Adaptor universal makine – Remax CC-301

Adaptor universal karikimi – Remax Plug Car Charger shitet me cmimin me te mire ne treg

I pershtatshem per rimbushjen e  te gjithe smartphoneve: Samsung, iPhone, Xiaomi etj. Adaptori eshte i pajisur me 3 porta USB dhe ju lejon te karikoni 3 paisje ose telefona celulare ne te njejten kohe.

Me shpejtesi maksimale te rimbushjes, adaptori nga Remax eshte i integruar me nje sistem sigurie i cili e ben ate te mbrojtur nga temperatura, tensioni i larte dhe qarku i shkurter

Cipi inteligjent ofron qendrueshmeri dhe efikasitet ne shperndarjen e rrymes.

Ndertuar nga material rezistent, por mbi te gjitha ekologjik dhe miqesor me mjedisin.

SKU: adaptor-makine-Remax-CC-301 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat