,

Adaptor universal per makine – Hoco Z1 Quick Car Charger


890L

Adaptor universal per makine – Hoco Z1

Adaptor universal per makine – Bli Online me lire se kudo tjeter ne iBuy.al

Karikoni 2 paisje njekohesisht ne makinen tuaj, shpejt dhe ne menyre te sigurt. Me 2 porta USB, ky adaptor eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve.

Dizenjuar per te gjitha paisjet dixhitale dhe smartphonet e te gjitha makave qe kane fishe USB

Material ekologjik, rezistent dhe i qendrueshem

Integruar me cip inteligjent qe shperndan rrymen ne menyre te shpejte dhe efikase

Dizanj modern dhe permasa te vogla, e mbani gjithmone ne makinen tuaj

SKU: adaptor makine-hoco-z1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat