,

Android tv box T95


3,100L

ANDROID TV BOX T95

T95 Android TV Box permban sistemin me te fundit Android 10.0 , i cili e ben kete android box  me te zgjuar, me te shpejte se android 9.0 dhe ka nje pajtueshmeri me te mire te softuereve, lojerave dhe aplikacioneve.

Mbeshtet rezolucionin 4K Ultra HD me teknologjine e dekodimit HDR 10+ dhe H. 265, e cila permireson ndjeshem cilesine e figures dhe lejon ngjyra te pasura dhe detaje te thella.

Wi-Fi 2. 4 GHz i integruar dhe LAN Ethernet 10/100M, ofron lidhje te pershtatshme dhe sinjal WIFI me te qendrueshem.

Ka dy porta USB dhe nje porte per karten Micro SD e cila ju lejon te lidhni me shume pajisje.

Pamje vizuale me kualitet te larte Ultra HD 4K 3.

Specifikat : 

-Memorie 2/16gb

-Android tv box

-OS: Android 10.0

Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300083 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat