Antene e jashtme – Per televizor

Sencor

2,500L

ANTENE E JASHTME – PER TELEVIZOR

Nje antene plotësisht e përshtatshme me standardet DVB-T si dixhitale ashtu edhe analoge. 

Antena praktike  dhe e vogël ka tre rreshta përbërësish që mundesojne cilesine maksimale. 

Ju mundeson marrjen e sinjalit HD DVB-T.

Vetë antena funksionon si një marrës dhe transmetues i valëve të radios nga forma e energjisë elektrike në valët elektromagnetike përmes ajrit të lirë dhe anasjelltas.

Specifika:

Antene e jashtme.

Program dixhital dhe analog.

Gjatësia: 954 mm.

Këndi i hapjes: H38 ° / V80 °.

Model praktik 

Montohet lehtesisht.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: antene-e-jashtme-televizori Kategori:
brands

Sencor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat