, , ,

Aparat ortopedik per drejtimin e gishtit te kembes – Online


APARAT ORTOPEDIK PER DREJTIMIN E GISHTIT TE MADH TE KEMBES

SPECIFIKAT

Produkt mjekesor

Lehteson dhimbjet e shkaktuara nga gungat e shfaqura ne gishtin tuaj ( te njohura ne gjuhen mjekesore si Bunione)

Parandalon shfaqjen e gungave (Bunioneve) ne rast se gishti juaj ka pesuar deformime te vogla

Korrigjon dhe eleminon gungat

Eleminon deviacionin e gishtit (Hallux valgus)

I lehte ne perdorim

Material cilesor, miqesor me mjedisin

Permasat: 132 x 45 mm

1,400L

Aparat ortopedik per drejtimin e gishtit te kembes – Online

Aparat ortopedik per drejtimin e gishtit te kembes – Online

 • Redukton dhimbjen dhe e shtrin gishtin ne pozicionin perfekt dhe te rregullt qe ai duhet te kete gjate ecjes
 • Eleminon problemet e gishtit te madh si gungat (Bunion), gungat e vogla te shkaktuara nga problemet me kepucet (Bunionette), deviacioni i gishtit (Hallux valgus),  si dhe ndihmon ne zbutjen e dhimbjes se shputave te kembeve te shkaktuara nga probleme e mesiperme
 • Redukton rrezikun e artritit
 • Mban kemben fleksibel
 • Ndihmon ne drejtimin e deformimeve te gishtit te kembes
 • Mund ta perdorni edhe kur vishni kepucet pasi nuk shkakton siklet apo bezdisje
 • Lehteson dhimbjet gjate ecjes
 • I pershtatshem per te dyja kembet, te majten dhe te djathten
 • Komode dhe praktike per tu mbajtur edhe kur vishni kepuce dhe ecni
 • Kthen kemben ne formen e saj te meparshme, normale dhe pa dhimbje
 • E projektuar per te gjithe numrat e kembeve
 • E perbere nga material mjekesor
SKU: M-aparat ortopedik per drejtimin e gishtit te kembes Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aparat Korrigjues Mjekesor

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat