, , , ,

Aparat per zbardhjen e dhembeve – Blue Light Online


APARAT PER ZBARDHJEN E DHEMBEVE BLU LIGHT

SPECIFIKAT

Koha e procesit te zbardhjes : 10 minuta

Dhembe 8 hije me te bardhe brenda vetem 6 aplikimeve

Metoda me e mire dhe e vertete e zbardhjes se dhembeve ne shtepi

E testuar

Cilesi e garantuar

1,400L

Aparat per zbardhjen e dhembeve – Blue Light Online

Aparat per zbardhjen e dhembeve – Blue Light Online

  • Zbardh dhe pastron dhembet ne thellesi
  • Dhembet tuaj do jene deri ne 8 hije me te bardhe brenda 6 aplikimeve te Blue Lightning
  • Funksionon me teknologji me drite, mjafton te vendosni pajisjen ne dhembe dhe ajo do beje zbardhjen e tyre ne vetem 10 minuta
  • Praktike dhe efikase ne perdorim
  • Funksionon me 2 bateri Litiumi te llojit CR2025
  • Menyra me e lehte dhe e vertete e zbardhjes se dhembeve ne shtepi
  • E testuar
  • Pajisje cilesore
SKU: M-set per zbardhjen e dhembeve-blue light Kategori: , , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Zbardhues per dhembet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat