, ,

Awei X31 Phone Radioator Mini Ftohes

Awei

1,200L

AWEI X31 PHONE RADIOATOR MINI FTOHES

Pamja e mini ftohesit eshte nje mekanizem i vogel dhe konciz i eres, i lehte per t’u mbajtur.

Mini ftohes dhe mbajtes per celulare te madhesive te ndryshme 4,7-7,5 inch.

Per te gjitha llojet e telefonave inteligjente kapeset zgjerohen deri ne 85 mm gjeresi.

Dizajni i lehte eshte vetem 58 g, gje qe eshte e paarsyeshme kur perdoret.

Specifikat :

-Materialet: ABS+Silikon

-E perputhshme: Celular 4,7-7,5 inch

-Ftohes mini per telefon

-I pajtueshem me shumicen e telefonave

-Shperndarje e shpejte e nxehtesise


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

 

SKU: i232300073 Kategori: , ,
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat