,

BA 950 Battery For SONY Xperia M36 – Bateri Origjinale


990L

Battery For SONY Xperia M36 – Origjinale

BA 950 Battery For SONY Xperia M36 – Bateri Origjinale

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga MSDS, CE, RoHS dhe FCC
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony Xperia M36
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2300 mAh / 3.7 V
  • Modeli: BA 950

 

SKU: bateri-sony-Xperia M36 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat