, ,

Ballroom Dancing – Loder per femije

Te ndryshme

Loder per femije.

Dhurate per vogelushet.

Loder rrotulluese me cift kercimtaresh.

1,500L

BALLROOM DANCING – LODER PER FEMIJE 

Kjo lodër kërcimi per muzikë vallëzimi përfshin dy kercimtare në çift në një skenë vallëzimi, me kostume të përshtatshme të veshura në vallëzim.

Vallëzimi me drita bëhet kështu një tërheqje për këdo që sheh pamjen e saj.

I përshtatshëm si një dhuratë për vogelushet tuaj, aksesor dhome ose  lojëra për fëmijë.

 Produkte të bëra prej plastike të padëmshme, të sigurta për fëmijët.

Karakteristika:

Të dy valltarët mund të rrotullohen rreth katit të vallëzimit.

Ka rrota poshtë katit të vallëzimit, në mënyrë që çifti që vallëzon në sallën e ballove të lëvizë.

Përdor 3 bateri AA (bateritë nuk janë të përfshira)

 Butoni i ndezjes / fikjes është në fund (afër baterisë)

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat