,

Bank Power Awei – Premium 3 IN 1 Fast Charger


Modeli: P11K
Kapaciteti i baterise: 10000mAh
Hyrja Micro: 5V / 2A
Hyrja Type C : 5V / 2A
Hyrja USB A:  5V / 2.4A
Dalja Lightning / Type-C /usb 5V / 2.1A
Dimensionet: 76 mm x 14.8 mm x 145.3 mm
Pesha: 219g

2,890L

Bank Power – Awei P11K

Bank Power Awei – Premium 3 IN 1 Fast Charger

  • Awei P11K eshte zgjidhja me e mire per rimbushjen e pajisjeve tuaja. Ideal kur ndodheni ne levizje dhe nuk keni mundesi per furnizim me energji elektrike.
  • Integruar me 3 fisha: Lightning, Micro dhe Type C ju lejon te ngarkoni tre paisje njekohesisht dhe me shpejtesi maksimale te rimbushjes
  • Universal, i pershtatur per cdo lloj telefoni/paisje elektronike mjafton te disponojne fishen perkatese
  • Siguri dhe cilesi e garantuar nga RoHS, FCC dhe CE
  • I mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni
  • Rimbushni kete Power Bank dhe nuk shqetesoheni per vijen e kuqe te baterise ne telefonin tuaj
  • Material cilesor dhe rezistent ndaj nxehtesise, renies dhe gervishjeve
  • Kapaciteti: 10000 mAh
SKU: bank power-awei-P11K Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat