,

Bank Power Baseus – Simbo Smart Portable Fast Charger


Kapaciteti: 10000 mAh

Ngjyra: E bardhe/E zeze

2,690L

Bank Power – Baseus Simbo Smart

Bank Power Baseus – Simbo Smart Portable Fast Charger

  • Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa nevojen e prizes elektrike
  • Projektuar per rimbushjen e paisjeve gjate udhetimeve, aktiviteteve ne natyre ose nderprerjes se energjise elektike
  • Me tre porta, mund te karikoje 2 paisje njekohesisht
  • I vogel, i holle dhe komod ne perdorim
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Ndertuar nga material i plastikes se forte ABS+PC rezistente ndaj nxehtesise
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Siguria e ketij furnizuesi garantohet nga CE dhe FCC
SKU: power bank-baseus-simbo smart Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat