,

Bank Power Mini WK Design – Small Portable Fast Charger


Kapaciteti: 2500 mAh

2 Ngjyra:

E bardhe

E zeze

690L

Bank Power WK Design – WP 025

Bank Power Mini WK Design – Small Portable Fast Charger

Karikoni telefonin kudo ndodheni pa qene nevoja per nje prize korrenti. Mjafto te rimbushni kete Power Bank dhe bateria juaj do te jete gjithmone plot. Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese

Bank ower WP 025 vjen tek ju me nje sistem te larte sigurie. Ju mund te karikoni telefonin tuaj edhe gjate nates.

Ndertuar nga plastika ABS dhe PC, ai eshte rezistent ndaj nxehtesise dhe ofron nje shpejtesi te larte te ngarkimit me kapacitet 2500 mAh.

Me dizanj elegant, praktik dhe permasa te vogal, ju e merrni kudo me vete.

SKU: bank power-wk design-WP 025 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat