,

Bank Power Remax PINO – Fast Charger Large Capacity


4 Ngjyra

PINK – Roze

BLACK – E zeze

AQUAMARINE – Bojeqielli

WHITE – E bardhe

Kapaciteti: 2500 mAh

590L

Bank Power – Remax PINO RPP 51

Bank Power Remax PINO – Fast Charger Large Capacity

  • Karikoni telefonin kudo ndodheni pa qene nevoja per nje prize korrenti. Mjafto te rimbushni kete Power Bank dhe bateria juaj do te jete gjithmone plot
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Me sistem te larte sigurie: I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte
  • Ndertuar nga plastika ABS dhe PC rezistente ndaj nxehtesise
  • Super i shpejte
  • Kapaciteti: 2500 mAh
SKU: bank power-remax-pino-RPP 51 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat