Batanije elektrike Xiangsidou – Batanija me ngrohje 150x70cm

Xiangsidou

  • Batanije me ngrohje Xiangsidou.
  • Me pult komandues.
  • Perdoret si dekor per dyshekun.
  • Materiali : 100% poliester.
  • 3 lloje temperature me indikator LED.
  • Mbrojtje per mbinxehjen.
  • Mund te lahet me dore.

4,390L

BATANIJE ELEKTRIKE XIANGSIDOU 

Batanija elektrike është krijuar për të mbajtur ngrohtë në mot të ftohtë dhe për të ndihmuar në perballimin e temperaturave te uleta te mjedisit.

Ai ngroh ne menyre te atille duke ruajtur temperaturën brenda kufijve normalë.

Ju përdorni pultin për të vendosur në mënyrë të pavarur dhe sipas deshires llojin e ngrohjes.

Kjo batanije eshte e mbrojtur nga mbinxehja.

Pastrimi i batanijes nuk është i vështirë – mund të lahet me dorë në ujë me një temperaturë prej jo më shumë se 30 gradë Celsius (në asnjë rast mos e lani në lavatrice).

Batanija elektrike Xiangsidou duhet të përdoret vetëm pasi eshte tharë plotesisht.

Batanije me me ngrohje funksionon në një rrjet 220 Volt me ​​50 Hz.

Ajo është bërë me siperfaqe leshe të butë kështu që mund ta përdorni si një çarçaf të rregullt.

Pulti i batanijes eshte i krijuar me ekran LED të qartë dhe punon me vetem nese kabulli ehste i vendosur ne prize.

Batanije elektrike Xiangsidou 150×70 cm do t’ju ndihmojë të bini në gjumë shpejt dhe duke ndjere te gjithe komoditetin e nevojshem, në çdo kohë të vitit.

SPECIFIKATbatanije elektrike me ngrohje produkt online iBuy al

Batanije elektrike XIANGSIDOU.

Mbrojtje nga mbinxehja.

Me pult kontrollues.

Me nivele te ndryshme ngrohjeje.

I përshtatshëm si çarçaf për dyshekun tuaj.

Fuqia: 50 W.

Tensioni: 220 V.

Frekuenca : 50 Hz.

Blerje Online ne iBuy.al – Bli Mire dhe Lire – Paguaj ne dorezim

SKU: BATANIJE-ELEKTRIKE-XIANGSIDOU Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Xiangsidou

color

E bardhe

LLoji

batanije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat