Batanije Beatrice per ne dimer – Bordo Best for 2020

Vitapur

  • Batanije me permasa 200 x 200 cm
  • Material cilesor dhe i ngrohte.
  • Me dizajn modern edhe elegant.
  • Siguron nje gjume te rehatshem edhe komod.
  • Keshillohet te lahet ne temperaturen 30 ° C.

3,390L

BATANIJE BEATRICE 200 x 200 CM PER NE DIMER

Batanije Beatrice eshte ideaur per t’ju ardhur ne ndihme ne ditet e ftohta te dimrit. Ajo perbehet nga mikrofibra natyrale qe i japin asaj cilesi optimale. Fale kesaj perberje batanija ofron butesi te jashtezakonshme duke mundesuar komoditetin, rehatine edhe ngrohtesine qe ju duhet gjate dimrit.

BATANIJE BEATRICE ME MIKROFIBRA NATYROR

Ditet tuaja ne dimer nuk do te jene me te ashpra edhe gati te padurueshme sepse fale kesaj batanije ju do te keni ngrohtesine edhe butesine qe do t’ju nevojitet per nje qendrim sa me komod edhe te rehatshem ne shtepine tuaj.

Batanije rregullon temperaturen e trupit tuaj. Batanija nuk lejon qe gjate nates trupi juaj te djersije pasi mikrofibrat natyror e thithin te gjithe lageshtine.

Pastrimi i saj eshte teper i lehte. Ajo mund te perdoret per nje kohe teper te gjate pasi e ruan shume mire cilesine fillestare te saj.

Gjithashtu kjo batanije mund te perdoret edhe per dekorim te dhomes suaj te gjumit apo per vendin e qendrimit ku ju rrini me te pasi ka  nje dizajn shume te bukur edhe elegante qe i jep ambientit tuaj nje pamje tjeter.

Batanije Beatrice per gjume komod edhe te rehatshem.

Ajo mund te paloset me lehtesi duke u bere per ju e disponueshme edhe per t’u marre me vete ne udhetime.

Rekomandohet te lahet me temperaturen 30 grade celcius per te ruajtur cilesine fillestare te saj.

SPECIFIKATbatanije beatrice per dimer blerje online iBuy al

I perbere me mikrofibra natyror.

Gërshetim luksoz ne dizajn.

Ofron butesi gjate gjumit.

Ngjyre e kuqe

Perfekte per dhomen e gjumit apo te ndenjes.

Mund ta marrni me vete ne pushime.

Permasat : 200 x 200 cm


Bli Online ne iBuy.al – Kurse kohe dhe para 

SKU: 3830073443667 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Vitapur

color

Red

LLoji

batanije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat