Batanije me korent – Electric Blanket Online


  • E bute dhe super e ngrohte per ditet e acarta te dimrit
  • Me fikje automatike dhe mbrojtje nga mbinxehja
  • E lirshme me material ideal per lekuren
  • E sigurt, me mbrojtje nga temperaturat e larta
  • E projektuar  qe materiali i saj te shperndaje nxehtesine ne te gjithe siperfaqen nga koka deri tek kembet
  • Komandohet me pult sipas nivelit te nxehtesise qe ju deshironi

1,200 L

Batanije me korent – Electric Blanket Online

Batanije me korent – Electric Blanket Online

Batanija elektrike eshte ideale per ditet e acarta te dimrit dhe u ofron nje ngrohtesi maksimale

Me shperndarje te njetrajtshme te nxehtesise dhe material super te bute per lekuren, mezi do te prisni te futeni ne shtrat ose ta mbani kur shihni TV ne kuzhine dhe lexoni nje liber ne kolltuk

Ju ofron momente relaksi dhe kenaqesie, fale nxehtesise se saj, sa here qe do te dshironi ta perdorni

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Batanije elektrike - Electric Blanket Kategori:
Pesha 0.3 kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat