Batanije ngrohese me korent – Electric Blanket Online

Te ndryshme

  • E bute dhe super e ngrohte per ditet e acarta te dimrit
  • Me fikje automatike dhe mbrojtje nga mbinxehja
  • E lirshme me material ideal per lekuren
  • E sigurt, me mbrojtje nga temperaturat e larta

2,400L

Batanije ngrohese me korent – Electric Blanket Online

Batanije me korent e cila eshte e ideuar posacerisht per rehatine tuaj. Per ditet e ftohta te dimrit, qe te mos ndjeni temperaturen e ulet aspak. Me shperndarje te njetrajtshme te nxehtesise dhe material super te bute per lekuren, mezi do te prisni te futeni ne shtrat ose ta mbani kur shihni TV ne kuzhine dhe lexoni nje liber ne kolltuk.

Ju ofron momente relaksi dhe kenaqesie, fale nxehtesise se saj, sa here qe do te dshironi ta perdorni

Batanije elektrike – Per ditet e ftohta

Batanije me korent eshte ideale per ditet e acarta te dimrit dhe u ofron nje ngrohtesi maksimale. Ajo eshte nje batanije ideale e cila mund te perdoret ne cdo vend te shtepise suaj.

Elektricitet luksoz poliestër me madhësi të vetme nën batanije. Mbulesa dyshekësh e pajisur duke siguruar që batanije të qëndrojë në pozicion natë pas natë. Telat ultra të hollë dhe përfundimi i butë i poliesterit ju siguron një gjumë të rehatshëm të natës.

Koha e shpejtë e ngrohjes, me 3 cilësime të komoditetit të kontrolluesit për kontroll më të madh dhe rehati luksoze, kurseni para dhe nxehtësi që funksionojnë më pak se 2p në orë. Lehtë për t’u përdorur me kontrolluesin LED.

Skaji i elastizuar do ta mbajë atë në mënyrë të vendosur për tërë natën. Për të kaluar ditet e ftohta te sigurt dhe pa siklet
SIGURIA: Mbrojtja e avancuar nga mbinxehja dhe mbyllja automatike për sigurinë dhe paqen e mendjes tuaj.

Të gjitha keto vetem me batanije elektrik. Fuksionet e saj do j’u bejne te mos e nderroni me asnje produkt tjeter.

Batanije me ngrohje elektrike – Korent 

Mund ta vendsoni ne dyshekun e dhomes suaj te gjumit qe te beni gjumin tuaj ne menyren me te rehatshme te mundshme. Gjithashtu ju mund ta vendosni ne divanet tuaj te sallonit ku mund te shijoni nje mbremje te kendshme me familjen apo miqte tuaj. Ose duke lexuar nje liber. Në të ju do te gjeni kenaqesi maksimale.

Ju ofron momente relaksi dhe kenaqesie, fale nxehtesise se saj, sa here qe do të deshironi ta perdorni. Nese e provoni batanije elektrike atehere nuk mund ta nderroni me asnje ngrohese tjeter.

Nje tjeter funksion ideal qe ka kjo batanije eshte se ajo do e shperndaje nxehtesine ne menyre te barabarte ne te gjithe trupin tuaj.

Temperatura do te jete gjithmone aty ku ju deshironi, pa u nxehur shume dhe pa u ftohur ne momente te caktuara. Ka mbrojte automatike per te mos kaluar ne mbinxjehje dhe parehati per ju.

Batanije me korent perdorimi batanije me korent bli ibuy al

Batanije me korent ka nje dizajn shume te rehatshem dhe te lehte per t’u perdorur nga cdo kush. Mjafton ta vendosni ne dyshekun tuaj dhe siper saj te vendosi nje mbulese tjeter nese deshironi. Ajo ka nje kontrollues me te cilin mund të gradohet ne teperatura te ndryshme sipas deshires suaj.

Ngrohtesi dhe rehati në një batanije te vetme. 

Gjithashtu kjo batanije do ju ndihmoje te beni nje gjume te rehatshem pasi materiali i saj eshte shume komod. Vendoseni aty ku deshironi ju dhe keshtu të gjithë janë të kenaqur per te qendruar ne cdo dhome te shtepise.

Specifikat
  • Batanije elektrike
  • Material komod
  • Fikje automatike ne momentet e mbinxehjes
  • Shperndane nxehtesine ne menyre te barabarte ne te gjithe trupin tuaj
  • Rekomandohet te lahet deri ne 40 grade
  • Multifunksionale: sallon, dhome gjumi
SKU: Batanije elektrike - Electric Blanket Kategori:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat