, ,

Abazhur Mini- AI SPEAKER


2,200L

ABAZHUR MINI – AI SPEAKER

Abazhur i vogel me drite led, per te ndricuar dhe dhene nje pamje relakuese ambienteve tuaja.

Lidhni telefonin tuaj me ane te bluetooth me abazhurin dhe kryeni telefonata.

Cilesi e larte e materialit te ndertimit ABS. 

Ze i qarte, i paster dhe pa nderprerje.

Ndricim i forte per plot tete ore pune, me nje karikim.

Fale dizajnit shume praktik dhe peshes se lehte mund ta vendosni kudo.

Karakteristika

Abazhur Led

Suporton karte memorie

Porte hyrese USB dhe Aux.

Krijon lidhje me bluetooth.

Tensioni: DC3.7V-4.2V.

 

SKU: abazhur-ai-speaker Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat