, ,

Kornize me forme treni – Per femije


1,190L

KORNIZE ME FORME TRENI – PER FEMIJE

Korniza me e dashur per vogelushet!

Me nje dizajn shume terheqes dhe ngjyra akoma me terheqese eshte forma ideale per te ruajtur nje kujtim nga femijeria.

Ka formen e nje vagoni treni, me forme horizontale ne te cilen mund te vendosni fotografine e femijes.

Ka disa ngjyra te disponueshme portokalli, blu dhe roze, qe do te bejne ambientin e shtepise me te kendshem.

Vendoseni kudo qe ju deshironi ne sallon apo dhoma gjumi , e pershtatshme ne cdo ambient.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010041 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat