,

Batanije per kamping kundra ujit – Romix Outdoor Blanket


Materiali: Najlon+Poliester

Ngjyra: E zeze/E kuqe

Dimensionet, e palosur: 20 x 17.7 x 5.2 cm

E hapur: 48 x 32 x 16 cm

1,490L

Batanije per kamping kundra ujit

Batanije per kamping kundra ujit – Romix Outdoor Blanket

Bantanije najloni e cilesise se karte, dizenjuar per ambiente te jashtme. Romix Outdoor Blanket eshte e papershkueshme nga uji dhe rezistente kunder gervishtjeve dhe perdorimit te perditshem.

Fale rezistences se saj, ajo eshte ideale per kamping dhe piknik. E vecanta e kesaj batanije eshte permasa kompakte dhe lehtesia ne transportim. Ajo paloset dhe merr formen e nje cante te vogel, super e lehte per tu marre kudo me vete.

Jepini udhetimeve, kamping-ut dhe piknikut me miq nje tjeter dimension dhe shijoni rehatine dhe bukurine e natyres.

SKU: batanije-per kamping-romix Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat