,

Abazhur me drite Led – Glob Rrotullues


  • Abazhur me drita Led.
  • Material plastike i cilesise se larte.
  • Ka 9 ngjyra te ndryshme.
  • Krijon atmosfere festive ne ambientet tuaja.

2,290L

ABAZHUR ME DRITE LED – GLOB RROTULLUES

Krijoni atmosferen e festes kudo qe deshironi me kete abazhur fantastik.

Abazhuri ka formen e globit dhe eshte i pajisur me drita Led te cilat ndryshojne ngjyre.

Ka gjithashtu nje telekomande me te cilen mund ta komandoni nga distanca, duke krijuar keshtu nje atmosfere festive kurdo qe ju deshironi.

Dizajn teper elegant dhe praktik per ta vendosur ne cdo ambient qe ju duhet.

I perbere me nje material plastike te cilesise se larte dhe fishen per karikim, ky abazhur do ju shoqeroje per nje kohe te gjate.  Mund ta perdorni per disa ore ne vazhdimesi.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010001 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat