, , ,

Bell Alarm Clock – Ore zgjimi me alarm


1,490L

BELL ALARM CLOCK – ORE ZGJIMI ME ALARM

Stil Retro, por zile te LARTE alarmi që është perfekte për ata që kanë nevojë për ndihmë duke u zgjuar në mëngjes.

Funksionon me bateri – përdorni kudo që ju nevojitet një orë!

Probleme me zgjimin? Jo me me Bell Alarm Clock!

Ora me alarm  Twin Bell është ora e përsosur për personat te cilet kane gjumë të rëndë, apo veshtiresi ne degjim.

Pjesa frontale e orës me lehtësi për ta lexuar e bën të thjeshtë për të lexuar, ndërsa ka edhe buton drite për tu parë lehtë gjatë natës ose në errësirë.

Karakteristika:alarm clock shop online ibuy al

Ora funksionon me një bateri AA.

Shtypni butonin në anën e pasme për një ndricim me dritë manuale

Me ndricim  për shikimin e natës,  duke kursyer energji.

Akrepat e ores dhe minutave gjithashtu kanë shenja të ndriçuara të shkëlqimit në errësirë për të parë gjatë natës.

Operon me një bateri të vetme AA (nuk përfshihet)

 

Madhësia perfekte për komodinën, tryezën, raftin e librave – Kudo që ju nevojitet një orë!

Dizajn praktik  për kudo që ju nevojitet një orë e thjeshtë.

E bërë me një konstruksion metalik për përdorim të qëndrueshëm.

Stili Retro Vintage përshtatet në pothuajse çdo dekor. 

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010023 Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat