,

Mbulesa divanesh – Couch Coat Sofa As Seen On TV Online

As Seen on TV

 • Brandi: As Seen on TV
 • Material i papershkueshem nga uji dhe lengjet e tjera
 • Ngjyra: Geshtenje dhe Krem
 • Masa: S

 

1,490 L

Mbulesa divanesh – Couch Coat Sofa As Seen On TV

Mbulesa divanesh, mbron divanet e shtepise tuaj nga njollat, qimet e kafsheve dhe veprimet e pakujdesshme te femijeve te vegjel. Ruan shkelqimin dhe pamjen origjinale te tyre. Nuk ka me nevoje te blini divane te reja. Me mbulesa divanesh, divanet tuaj do te duken si te rinje.

Couch Coat Sofa eshte funksionale nga te dyja anet e saj

Shtoni një shtresë ngrohtësie dhe rehati në divanin tuaj me mbulesa divanesh.

Mbulesa divanesh te gatshme 

Siç është parë në mbulesën e divanit. Produkti eshte i  perbërë nga poliester i butë i mikrofleçave dhe përfshin 100 përqind mbushje poliesteri. Mbulesa e kthyeshme e divanit është beige neutrale nga njëra anë dhe kthehet në një kafe çokollate.

Ajo ka një ndërtim një-copë e cila thjesht vendoset mbi divan dhe krahët. Siç shikohet  përshtatet çdo pjesë . Ai gjithashtu mbron mobiljet nga flokët e kafshëve shtëpiake, derdhjet dhe njollat ​. E përshtatshme për divane të ndryshme.

Keni nje divan te cilin sapo e keni blere por eshte bere me njolla? Atehere zgjidhja eshte te iBuy.al. Do të ndiheni perhere komod me kete mbulese.

 

 • Mbron shtratin tuaj nga kafshët shtëpiake, derdhjet dhe njollatmbulesa divanesh bli online ne ibuy al
 • Lehtë për tu vendosur dhe ngritur
 • Udhëzime për kujdesin: te lahet në lavatriçe
 • I jep çdo shtrati një lehtësim të menjëhershëm
 • Përshtatet në kolltukë
 • Materiali: poliester i mikrofibrit
 • Mbush: 100% poliester
 • Kopertina e kthyeshme e divanit ngjyrë bezhë neutrale / Ngjyrë kafeje kafe
 • Ndërtimi 1-copësh përfshin kapakët e krahut
 • Përbërësit: Pëlhurë: Poliester Microfiber. Mbush: Poliester (100%).

Mbulesa per divane – Udhezime 

Udhëzime:. Lodhur nga rrëshqitjet e divanit që kërkojnë perhere rregullim, por deshironi të mbrojnë shtratin tuaj nga kafshët shtëpiake, derdhjet e lengjeve dhe njollat?

Mbulesa divanesh mbron mobiljet tuaja nga njollat ​​e padurueshme, qimet e kafshëve shtëpiake dhe fëmijët e çrregullt. Thjesht shtypeni atë mbi shtratin tuaj për përdorim të përditshëm dhe hiqeni atë për larje të lehtë.

Madje ka mbulesa krahu për të mbrojtur prehjet e krahut. Në të ju mund te hani ushqimin tuaj ose te pini pijen tuaj te preferuar pa u frikesuar per gjendjen e divanit tuaj.

Dhe është e kthyeshme, kështu që ju mund ta ndryshoni pamjen me një rrokullisje të thjeshtë. E përkryer për të ngrohur divanet e lëkurës së ftohtë ose për t’i dhënë mobiljeve më të vjetra një pamje të menjëhershme ndryshe dhe te mahnitshme.

Prandaj, harro rikuperimin e shtrenjtë ose blerjen e një divani të ri. Porosisni mbulesa divanesh dhe mbaje divanin tënd të duket si i ri!
Udhëzimet për Kujdesin: Larja e mbuleses në ujë të ftohtë. Mos përdorni zbardhues.100% rezistente ndaj ujit, njollave, qimeve te kafsheve dhe papastertive te ndryshme qe mund te shkaktohen ne perditshmeri. Dizenjuar me shtresa dhe nivele mbrojtese, kjo mbulese nuk thith asnje njolle dhe leng.mbulesa te gatshme divanesh ibuy al

 • Ofron rehati, komoditet, mbrojtje dhe nuk zbeh pamjen e divaneve tuaj
 • Nuk ze hapesire, mjafton ta palosni ne dollap
 • Lahet lehtesisht ne lavatrice dhe duket serish si e re
 • Zgjidhni ngjyren krem ose geshtenje
 • Masa: Small (e vogel)

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mbulesa divanesh-As Seen On TV-masa S Kategori: ,
Pesha 0.3 kg
LLoji

Mbulese divanesh

brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat