,

Bateri Doogee X3 – Original Replacement & High Capacity


 • Brandi: DOOGEE
 • Modeli: X3
 • Materiali: Plastike ABS
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Kapaciteti: 1800 mAh
 • Ngjyra: Bojeqielli
 • Tensioni: 3.7 V
 • Dimensionet: 7.1 cm x 5 cm x 0.4 cm
 • Pesha: 30 g

990L

Bateri – Doogee X3

Bateri Doogee X3 – Original Replacement High Capacity

 • Rezistente ndaj ndryshkut dhe jetegjate
 • Perdorni lirshem telefonin tuaj pa u shqetesuar per konsumin e baterise. Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
 • Origjinale
 • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
 • Ideale per personat qe perdorim telefonat e yre per nje kohe te gjate gjate dites
 • Kapaciteti: 1800 mAh
 • Lloji i baterise: Li-Ion
 • Shijoni biseda telefonike ne cdo kohe
SKU: Bateri-Doogee X3 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat