,

Bateri Doogee X5 – Original Replacement High Capacity


 • Brandi: DOOGEE
 • Modeli: X3
 • Materiali: Plastike ABS
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Kapaciteti: 2400 mAh
 • Ngjyra: Bojeqielli
 • Tensioni: 3.7 V

990 L

Bateri Doogee – X5

Bateri Doogee X5 – Original Replacement High Capacity

 • Perdorni lirshem telefonin tuaj pa u shqetesuar per konsumin e baterise. Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
 • Rezistente ndaj ndryshkut dhe jetegjate
 • Origjinale
 • Ideale per te gjithe ata qe perdorin telefonat e tyre per nje kohe te gjate gjate dites
 • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
 • Kapaciteti: 2400 mAh
 • Lloji i baterise: Li-Ion
 • Shijoni biseda telefonike ne cdo kohe
SKU: bateri-doggee X5 Kategori: ,
Pesha0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat