,

Bateri e Jashtme Mini – Remax Shell Power Bank Online


Ngjyrat

E bardhe

E kuqe

Bojeqielli

E zeze

490L

Bateri e Jashtme Mini – Remax RPL 18

Bateri e Jashtme Mini – Remax Shell Power Bank Online

  • Karikon shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike
  • Ne permasa mini dhe me versione te ndryshme ngjyrash, ju mund ta merrni kudo qe shkoni
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte, fusha elektromagnetike etj
  • Material APS+PC kunder zjarrit
  • Dizanj shume i vecante
  • Shpejtesi maksimale e ngarkimit
  • Kapaciteti: 2500 mAh
SKU: bateri e jashtme-mini-remax-RPL 18 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat