,

Bateri e jashtme – Moxom Mini Power Bank Portable Charger


1,490L

Bateri e jashtme – MOXOM MCK 008

Bateri e jashtme – Moxom Mini Power Bank Portable Charger

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize me korent
  • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
  • Shpejtesi maksimale e rimbushjes
  • Ne permasa mini, e merrni kudo me vete
  • Kapaciteti: 5000 mAh
  •  Pershtatur per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve qe disponojne fishen perkatese
  • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte etj
  • Pajisur me indikator LED
SKU: bateri e jashtme-moxom-MCK008 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat