,

Bateri e jashtme PRODA – Power Bank Fast Charger


Kapaciteti: 20000 mAh

2 Ngjyra

E bardhe/ E zeze

2,490L

Bateri e jashtme – PRODA PD P26

Bateri e jashtme PRODA – Power Bank Fast Charger

Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike. Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes. Eshte i sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte, fusha elektromagnetike etj

I vogel dhe praktik, iu lejon ta merrni kudo me vete. Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit.

Mund te rimbushni 4  paisje ne te njejten kohe permes 3 opsioneve: portes Micro, portes Type C dhe portes Lightning. Garanton shpejtesi maksimale te rimbushjes, nderkohe indikatori LED tregon nivelin aktual te baterise ne momentin e karikimit.

Me kapacitet 20000 mAh ky furnizues i jashtem nga Proda eshte ideal per udhetime, aktivitete ne natyre, fluturime etj. Eshte ndertuar konform standarteve te udhetimit me linja ajrore.

SKU: bateri e jashtme-proda-PDP26 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat