,

Bateri G510 Huawei – Repacement New Li-Ion Battery


990L

Bateri G510 – Huawei

Bateri G510 Huawei – Repacement New Li-Ion Battery

  • E qendrueshme dhe rezistente
  • Ideale per te folur gjate ne telefon, te luani lojrat qe deshiroi apo te navigoni pa nderprerje ne internet
  • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
  • Ka mikrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Kapaciteti: 1750mAh
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Tensioni: 4.2 V
  • Certefikuar nga CE
SKU: bateri- huawei-G 510 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat