,

Bateri HTC Desire 400 – Original Replacement Battery New


Brandi: HTC

Modeli: Desire 400

Materiali: Plastike

Lloji i baterise: Li-Ion

Kapaciteti: 1800 mAh

1,090L

Bateri – HTC Desire 400

Bateri HTC Desire 400 – Original Replacement Battery New

Kjo bateri eshte projektuar per telefonat HTC Desire 400 ne momentin qe bateria ekzistues pushon se funksionuari. Ajo eshte dizenjuar per te ofruar qendrueshmeri, efikasitet dhe kohezgjatje. Ofron siguri dhe mbrojtje nga luhatjet e tensionit, qarku i shkurter dhe mbinxehja.

Ditet tuaja do te marrin nje tjeter dimension. Keni mundesi te realizoni biseda te gjata telefonike, te navigoni ne internet dhe te luani lojerat tuaja te preferuara, pa u shqetesuar per gjenden e baterise. Produkti eshte testuar dhe vleresuar per rezultate te shkelqyera, nga CE dhe FCC.

SKU: bateri-HTC-desire 400 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat