,

Bateri HUAWEI G 610 – High Capacity Rechargeable Battery


990L

Bateri – HUAWEI G 610

Bateri HUAWEI G 610 – High Capacity Rechargeable Battery

  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Luani, degjoni muzike, shihni video dhe realizoni telefonata pa u shqetesuar per konsumin e baterise
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Kapaciteti: 2150 mAH
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • 100% Origjinale dhe jetegjate
  • Certefikuar nga CE, FCC dhe ROHS
  • KESHILLE ! Rekomandohet qe vendosja dhe heqja e kesaj baterie te behet nga persona qe njohin teknikat e nderrimit te baterive!
SKU: bateri-huaweI-G610 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat