,

Bateri Huawei P9 Lite – Replacement High Capacity Battery


990L

Bateri Huawei P9 Lite

Bateri Huawei P9 Lite – Replacement High Capacity Battery

  • Flisni ne telefon, luani lojrat qe deshironi, degjoni muzike pa u shqetesuar per baterine dhe harxhimin e saj
  • E integruar ne brendesi me michrocip i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • E sigurt nga qarku i shkurter, luhatjet e tensionit dhe mbinxehja
  • Mban telefonin plot me bateri atehere kur keni me shume nevoje
  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Certefikuar nga CE
  • Kapaciteti: 2900 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Tensioni: 3.82 V
SKU: bateri-huawei-P9 lite Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat