,

Bateri HUAWEI Y 330 – Original New Replacement Battery


990L

Bateri – HUAWEI Y 330

Bateri HUAWEI Y 330 – Original New Replacement Battery

  • Dizenjuar per telefonat Huawei Y 330
  • Sinkronizohet ne menyre perfekte me telefonin tuaj
  • Me te njejtat dimensione si bateria ekzistuese
  • Zgjedhja me per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Projektuar me nje cip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • E sigurt nga qarku i shkurter dhe luhatjet e tensionit
  • E certefikuar nga CE dhe FCC
  • Tensioni: 3,7 V
  • Kapaciteti: 1500 mAh
  • Lloji: Li-Ion
SKU: bateri-huawei-Y330 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat