,

Bateri Huawei Y3-2 – High Quality Replacement Battery


Brandi: Huawei

Modeli: Y3-2

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 2220 mAh

Tensioni: 3.8 V

Certefikime: CE

990L

Bateri Huawei Y3-2

Bateri Huawei Y3-2 – High Quality Replacement Battery

  • Material i cilesise se larte, jo toksik dhe i shendetshem
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mmbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mmbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Sinkornizim perfekt me celularin

KESHILLE: Rekomandohet qe instalimi ne telefon te behet nga persona qe kane njohuri teknike ose permes videove TUTORIAL ne Youtube

SKU: bateri-huawei-Y3-2 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat