,

Bateri KT 520 e markes LG – Genuine Battery ne shitje


Brandi: LG

Lloji i baterise: Lithium Ion

Kapaciteti: 800 mAh

Tensioni: 3.7 V

Certefikuar nga CE

Modeli i baterise: LGIP-330G

Standarti: OEM

590L

Bateri – KT 520 LG

Bateri KT 520 e markes LG – Genuine Battery ne shitje

  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine tuaj te demtuar ose vjeteruar.
  •  Garanton kohezgjatje bisedash telefonike dhe perdorim te gjere te telefonit
  • Dizenjuar per VIBE P1
  • Mikrocipi i integruar  parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
  • E sigurt nga qarku i shkurter dhe luhatjet e tensionit
SKU: bateri-LG-KT520 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat