,

Bateri LENOVO A6000 – Original model BL242 ne shitje


Brandi: Lenovo

Modeli: BL242

Projektuar per telefonin Lenovo A6000

Materiali: Plastike

Kapaciteti: 2000 mah

Lloji i baterise: Li-ion

Tensioni: 3.8 V

1,090L

Bateri LENOVO A6000

Bateri LENOVO A6000 – Original model BL242

  • Certefikuar nga CE
  • Projektuar per te gjithe telefonat e markes Lenovo, modeli A916
  • Microchipi ne brendesi te struktures se baterise rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin. Nuk  demton telefonin
  • Me sistem mbrojtje: e sigurt nga rryma e kunder, tensioni i larte, qarku i shkurter dhe shkarkesat elektrike
  • Rimbushet shpejt, ju mund ta perdorni ne cdo kohe dhe ne fund te dites te keni perseri bateri
  • Material rezistent ekologjik me mjedisin
SKU: bateri-lenovo-BL242 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat