,

Bateri Lenovo VIBE Z2 – High Capacity Genuine Battery


1,090L

Bateri Lenovo VIBE Z2

Bateri Lenovo VIBE Z2 – High Capacity Genuine Battery

  • Me sistem mbrojtje: e sigurt nga qarku i shkurter, luhatjet e tensionit dhe mbinxehja
  • Flisni ne telefon, luani lojrat qe deshironi, degjoni muzike pa u shqetesuar per gjendjen e baterise
  • Siguri dhe cilesi e certefikuar nga CE
  • E integruar ne brendesi me michrocip i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • 100 % Origjinale
  • Kapaciteti: 3900 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Tensioni: 3.8 V
  • Standardi i implementimit: OEM
  • Modeli i baterise: BL223
SKU: bateri-lenovo-vibe z2 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat