,

Bateri LG KE 850 – Genuine Repalcement New Battery


590L

Bateri LG KE 850

Bateri LG KE 850 – Genuine Repalcement New Battery

 • Pershtatet me telefonat LG KE 850
 • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
 • Luani, degjoni muzike, shihni video dhe realizoni telefonata pa u shqetesuar per konsumin e baterise
 • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
 • Kapaciteti: 800 mAh
 • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
 • 100% Origjinale dhe jetegjate
 • Certefikuar nga CE
 • Lloji i baterise: Li-Ion
 • Tensioni: 3.7V
 • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
 • KESHILLE !
 •  Rekomandohet qe vendosja dhe heqja e kesaj baterie te behet nga persona qe njohin teknikat e nderrimit te baterive!
SKU: bateri-LG-KE 850 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat