,

Bateri Moxom per Samsung S6 Galaxy – High Quality Battery


1,090L

Bateri Moxom per Samsung S6 GALAXY

Bateri Moxom per Samsung S6 Galaxy – High Quality Battery

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung S6 Galaxy
  • Kapaciteti: 2550 mAh
SKU: bateri-moxom-samsung S6 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat