,

Bateri origjinale Blackberry JS1 – Genuine Curve Battery


890L

Bateri – Blackberry JS1

Bateri origjinale Blackberry JS1 – Genuine Curve Battery

  • Testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
  • Me microchip qe prandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine e baterise
  • Kapaciteti: 1250mAh
  • Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
  • Me chip kriptografik qe siguron qendrueshmerine e kesaj baterie
  • Performance e sigurt dhe optimale ne te cilen mund te mbështeteni per te siguruar fuqine me te mire per telefonin tuaj
SKU: bateri-blackberry JS1  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat