,

Bateri origjinale HTC Desire C – Battery Replacement Module


Brandi: HTC

Modeli: Desire C

Lloji i baterise: Li-Ion

Kapaciteti:1230 mAh

Tensioni: 3,7 V

890L

Bateri origjinale – HTC Desire C

Bateri origjinale HTC Desire C – Battery Replacement Module

  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine e demtuar ose te vjeteruar
  • Projektuar per te gjithe telefonat celulare HTC Desire C
  • Jetegjate dhe e qendrueshme
  • Origjinale 100%
  • E sigurt nga luhatjet e tensionit dhe qarku i shkurter
  • Material plastike rezistente ndaj mbinxehjes
  • Cilesia e saj eshte certefikuar nga CE
SKU: bateri-HTC-desire c Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat