,

Bateri Origjinale Huawei Y 600 – High Capacity New Li-Ion


990L

Bateri Origjinale Huawei Y 600

Bateri Origjinale Huawei Y 600 – High Capacity New Li-Ion

 • Certefikuar nga RoHS dhe CE
 • E qendrueshme dhe rezistente
 • Shijoni biseda te gjata telefonike dhe nuk humbisni thirrje te rendesishme
 • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
 • Mund ta perdorni edhe si rezerve ne momentin qe bateria ekzistuese eshte harxhuar
 • Testuar per rezultate te shkelqyera
 • Jetegjatesi e garantuar
 • Kapaciteti:2150 mAh
 • Tensioni: 3.8V
 • E integruar se brendshmi me cip te zgjuar qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
 • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
SKU: bateri-huaweI-Y600 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat