, , ,

Bateri origjinale iPhone 5 – Baseus Replacement Battery


1.Bateri IPHONE 5

2.Bateri IOHONE 5s

1,290L

Bateri origjinale – Baseus – IPHONE 5/5s

Bateri origjinale iPhone 5/5s – Baseus Replacement Battery

 • Projektuar per iPhone 5
 • Projektuar per iPhone 5 s
 • E lehte per tu instaluar dhe hequr serish ne momentin e nderrimit
 • Me vetite me te mira percuese, nuk ndryshket dhe mbrohet permes filmit mbrojtes
 • Integruar me cip inteligjent qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine e baterise
 • Kapacitet i baterise IPHONE 5: 1440 mAh
 • Kapacitet i baterise IPHONE 5s: 1560 mAh
 • Mbrojtje e shumefishte qe garanton ne menyre efektive stabilitetin e qelizave dhe sigurine e iPhonit
 • Certefikuar nga CE
 • Ekologjike dhe miqesore me mjedisin
 • SHENIM: Instalimi nuk kerkon njohuri te avancuara teknike, por rekomandohet te instalohet nga individe qe kane njohuri mbi smartphonet!
SKU: bateri origjinale-baseus-iphone 5 Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat