,

Bateri Origjinale Samsung I 8190 / S3 Mini – Best Quality


990L

Bateri Samsung I 8190/ S3 Mini

Bateri Origjinale Samsung I 8190 / S3 Mini – Best Quality

  • Origjinale
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Dizenjur per telefon Samsung I 8190 dhe Samsung S3 Mini
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1500 mAh
SKU: bateri-samsung-I8190/S3 Mini Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat