,

Bateri origjnale HTC Desire 510 – New Replacement Battery


Brandi: HTC

Modeli: Desire 510

Materiali: Plastike e forte dhe e qendrueshme

Kapaciteti i baterise: 2200 mAh

Lloji i baterise: Li-Ion

1,090L

Bateri origjnale – HTC Desire 510

Bateri origjnale HTC Desire 510 – New Replacement Battery

  • Certefikuar nga RoHS, CE dhe FCC
  • E qendrueshme dhe rezistente
  • Shijoni biseda te gjata telefonike dhe nuk humbisni thirrje te rendesishme
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Mund ta perdorni edhe si rezerve ne momentin qe bateria ekzistuese eshte harxhuar
  • E integruar se brendshmi me cip te zgjuar qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Testuar per rezultate te shkelqyera
  • 100% Origjinale
  • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
SKU: bateri-HTC-desire 510 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat