,

Bateri per iPhone 6 – ORIGINAL Moxom Li-ion Battery


1,290 L

Bateri per iPhone 6 – MOXOM

Bateri per iPhone 6 – ORIGINAL Moxom Li-ion Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefona iPhone 5
  • Kapaciteti: 1810 mah
SKU: bateri-moxom-iphone6 Kategori: ,
Pesha0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat