,

Bateri per Lenovo S 960 – OEM Lenovo Vibe BL215 Model


Brandi: Lenovo

Modeli: BL215

Dizenjuar per: Lenovo S960

Certefikimet: CE

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 2070 mAh

Standarti i implementimit: OEM

1,090L

Bateri per LENOVO S 960

Bateri per Lenovo S 960 – OEM Lenovo Vibe BL215 Model

Kjo bateri ofron zgjidhjen ideale per telefonin tuaj, nese bateria ekzistuese eshte vjeteruar dhe po demton telefonin. Ajo eshte projektuar me komponente cilesore, duke filluar nga microchipi i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine. Per te mbrojtur telefonin nga te gjitha rreziqet e mundshme ne rrjetin elektrik, BL215 eshte e sigurt nga qarku i shkurter, luhatjet e tensionit dhe mbinxehja.

Ajo eshte ndertuar nga material ekologjik rezistent ndaj konsumit dhe ndryshkjes. Kapaciteti i larte, ju mundeson te flisni gjate ne telefon, te navigoni ne internet dhe te degjoni muzike pa menduar se bateria do te shkarkohet plotesisht. E vecanta e saj, eshte rimbushja e shpejte dhe kohezgjatja e madhe.

SKU: bateri-lenovo-S960 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat