,

Bateri per telefonat Huawei U8660 – Honor Li-Ion Rechargeable


randi: Huawei

Modeli: U8660

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 1250mAh

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Tensioni: 3.7 V

Certefikime: CE

990L

Bateri – Huawei U8660

Bateri per telefonat Huawei U8660 – Honor Li-Ion Rechargeable

  • Pershtatet me telefonat Huawei i modelit U8660
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Origjinale dhe jetegjate
  • Luani, degjoni muzike, shihni video dhe realizoni telefonata pa u shqetesuar per konsumin e baterise
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
SKU: bateri-hauwei-U8660 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat